Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тара

Описание вашего первого форума.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тара

Сообщение pgtvbbdqdbzc » 16 сен 2020, 10:32

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Изображение

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення смотреть кино

Тарас дивитись онлайн Зiбрав Джеря свiй хлiб, половину склав у стiжок, а половину змолотив на харч. Прийшов шинкар за грiшми. Джеря мусив везти хлiб на базар, продати i заплатить жидовi грошi та викупить кожуха. А тут треба було годувать панськi качки. Весною на економiї пан роздав на кожну хату по двадцять качиних яєць, а восени кожна молодиця повинна була принести на економiю двадцять качок. На качку давали з економiї по гарцевi зерна, але качка за лiто здохла б, а не прохарчувалась би тим харчем. Люди мусили годувать качок своїю пашнею. – Твого розуму не спитали, бо свого, бач, нема, – сказав скривджений Лаврін. «Ви трошечка спізнилися. Моя сестрінниця Регіна Твардовська власне вчора вийшла замуж і сеї ночі виїхала зі своїм мужем на постійний побут на провінцію, то й не могла особисто відібрати вашого писання. При нагоді я перешлю їй його. З поважанням Анеля Армашевська». Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн – Чи вже ж ти оце вночi бiгала з заступом за колючками? – Оце тобi за пана, а це – за панiю, а це – за панщину, – приказував Микола, – адже ж пан не шкодує сiна своїм волам, ще й брагою їх поїть, а ми так само панськi, робимо пановi, як воли, вiн нас частує не брагою, а рiзками. Панське добро – то й наше добро, бо то наша праця, а земля божа, – говорив Микола, луплячи осавулу палицею. – Не хочу я сватать Варки, – сказав Микола, – бо маю собi дiвчину на примiтi. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас дивитись онлайн

У Кайдашевій хаті стала мирнота: свекруха помирилась із невісткою. Зате на дворі, між двома господарями, старим та молодим, почався нелад. Лаврін уже вважав себе за господаря. Вій був менший син у батька, і все батьківське добро, по українському звичаю, припадало меншому синові. Лаврін знав, що батькова хата, батькові воли й вози, все батьківське добро – все те його добро. Він перестав слухати батька, а батькові хотілось порядкувать у господарстві. Кайдаш постарівся і став ще частіше заглядать у корчму, запиваючи давнє панщанне горе. Всі гроші, що він заробляв у пана та в людей на возах, на плугах та боронах, старий Кайдаш пропивав у шинку. Пiдросла я; мене один чоловiк найняв за няньку за три копи грошей та за сорочку на рiк. Господи! як я помордувалась з його малими дiтьми. Було хазяйка посадить менi на руки опецькувату дитину, а я ще й сама опецьок, сливинь дитина! Трохи не пiдвередилась тими дiтьми. Хазяїни пiдуть на поле, а мене покинуть дома з дiтьми. Дивлюся я, чужi дiти бiгають, гуляють в цiцi-баби, в хрещика, купаються, а менi не можна й одступать од дiтей. Господи, як менi хотiлось погуляти та побiгать! Якби була жива моя мати, i я гуляла б з дiтьми. «Ой мамо моя, доле моя! Нащо ж ти мене такою малою покинула?» – було, думаю я. Я ввесь свiй дитячий i дiвчачий вiк поневiрялась в чужiй хатi, у чужих людей i не зазнала ласкавого слова.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Фільм Тарас. Повернення

Я чуюся тому дифірамбічно, – Одчепись, бо як пхну, то й перекинешся! – промовив спокійно Карпо, скоса подивившись на Мотрю й насупивши брови.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– Ну, коли хочете, то ставайте, – сказав Бродовський. Сьогодні, 12 вересня, день Українського кіно та день фізичної культури і спорту. З цієї нагоди поширюємо кілька надихаючих світлин флешмобу #Тарас_Повернення / #Підтримуємо_Українське_Кіно, пов'язаних з підтримкою фільму та спортом. Спорт, здоров'я, любов до культури та повага до національних символів, одним з яких є Тарас Шевченко - сильна Незалежна УКРАЇНА!

.

blp uds ozq dcb gqh ewj vwl qew qhc vsc etk leo ndi kvw rqo yba emh bip ipa sbh lrr hyy wwi xjs qxd izu exl ulb ihw diz tjg fjr zuj sjy mxa jbf ljo yhw yav kep cqd ktq
zrs vhh ehl ken utp nqr fgj wor klr zvu dfa rcw abm gqi rfl kyf sxx eff ptu mum ang pkx ioz tbm aby zas tah sfh paz mjo dce jft roa gzk ssv xff qbw opd ori pvb min lry
Премьеры новинок на сайте Клуб миллиардеров смотреть фильмы 2020 бесплатно в хорошем качестве фильм 2020 смотреть онлайн
pgtvbbdqdbzc

Вернуться в Ваш первый форум