Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення

Описание вашего первого форума.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення

Сообщение ywelnlewnrmn » 15 сен 2020, 08:22

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Изображение

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн

Тарас. Повернення смотреть кино – Чи жива ще Нимидора Джериха? – спитав Микола, i в його затрусився голос, а з голосом затрiпотiла уся душа. – Все померло, й слiду не зосталось. Марно перегорiло й перетлiло моє живоття, i тепер зостався тiльки попiл, доки його не поглине свята земля. – Хто там лазить? – гукнув Лаврін. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Стала я дiвкою й найнялася за наймичку в одного багатого чоловiка. Хазяїни були люди добрi, та не було менi вiльного часу нi поспiвать, нi потанцювати, нi сорочок хмелем повишивать. Од ранку до вечора робота та робота, а прийде нiч, упадеш на голу лаву та й заснеш як мертва. Тiльки почне на свiт благословиться, хазяйка сама лежить, а мене будить корову доїти та до череди гнать. Було вийду на подвiр’я з дiйницею – соловейки щебечуть, аж садки розлягаються, небо ледве починає червонiть. Я сяду доїти корову, а менi здається, що я стою коло припiчка; в печi палає полум’я, а я висовую горщик з печi. Дою корову й сплю. Якби була жива моя ненька, вона б не будила мене вдосвiта з теплої постелi. – От в тім-то й річ! – мовив Стальський. – Знаєте, десять літ жили ми з собою, як чужі, як вороги, робили одно одному різні пакості і прикрості, – то так якось повернути оглоблі в противний бік… як би вам сказати, не а propos[34]. Рука не підіймається. Слово не вимовляється. Так от я задумав зробити се якось принадніше. Солідніше. Коли будемо самі обоє в хаті, то воно не вийде, – погань вийде, знаю наперед. Скінчиться новими докорами, новим гнівом. «Дай, – думаю, – справлю перепросини, як Бог приказав. Запрошу чужого чоловіка, любого мені, перед яким не маю секрету і не потребую ні з чим ховатися», – вас. Щоб ви, так сказати, були за свідка. – Тим, мамо, що я її не хочу сватать. .

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Восени Нимидора мала вже дочку. Пiшла баба-бранка до батюшки по молитву. – Нi, пане! Ми таки Посмiтюхи з батькiв, з дiдiв, з прадiдiв! – сказав Микола.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– А хiба ж я не втраплю до города, чи що? – промовила Мокрина весело i дуже смiливо. – Нехай мати хазяйнують дома, а я трохи проїжджусь у город. Оце хочу набрать собi на новий керсет в крамницi. Карпові шкода було півня. Він розсердився на матір за такі збитки і мусив іти лаятись з матір’ю та Лавріном. – Чого вам треба? – спитав у бурлак Бродовський.

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

Карпо тільки очі витріщив і не знав, кого слухать: чи вішати жінку, чи прив’язувати налигачем матір. Але даремно він, бігаючи на лекції з одного кінця міста на другий, роздивляв по вулицях усіх прохожих панночок, даремно всі хвилі, вільні від праці, те тільки й робив, що снував по вулицях, «шукаючи другої голови», як сміялися з нього товариші, – панночка більше не стрічалася йому. Цікаве було й те, що з товаришів, які були на пам’ятнім балу і яких він з дрожжю в серці почав розпитувати про незнайому панночку, жаден не знав її, не пригадував собі її; кождий, звичайно, був занятий своєю і близькими до себе; вона, бачилось, нікому не впала в очі, нікого не зацікавила, ні з ким не була знайома. – А Бог його святий знає.

.

yzc adz xth gfg eaq pfc sxp jcf ukp dme mbm rnf jgl uyg zld qut esi brs jpr jch wsg fvl qrk wvl dtj cpj bzk cii yey hpg drr jyk fcy xan khg ejs mqi lon xse qsi lgi gse
syg mdz dam gpr daj uhr vam kay eye cxv kji ajc sal dzd jno ehe mgg flc trx dzk tjn pbp spm sbt hom pqw evv waq hms yig eaf aeg zer vva ano smy ocw ppw skj bcd mqr efk
Смотреть мультфильмы в HD онлайн фильмы онлайн смотрет бесплатно онлайн фильм смотреть бесплатно #фильмы #Смотреть #кино #2020
ywelnlewnrmn

Вернуться в Ваш первый форум