Мы на карте    +38 (056) 370 33 70   
+38 (050) 780 55 00
+38 (056) 370 55 00   
+38 (098) 780 55 00Подбор программы обучения


Закордонна освіта у Дніпропетровську, Києві - шлях до успіху!

 

Освіта за кордоном від компанії BEC Дніпропетровськ

Освіта за кордоном

 

"British Educational Company" – українська освітня компанія, основна спеціалізація якої є освіта за кордоном. Наша команда допомагає українським студентам отримувати гідну освіту, починаючи з вибору освітнього закладу і закінчуючи оформленням поїздки на навчання. Вам залишається лише придбати щасливий квиток в успішне майбутнє. Адже освіта за кордоном – це шлях до успіху!

"British Educational Company" є офіційним представником на території України закордонних навчальних закладів, серед яких передові мовні школи та академії, приватні школи-пансіони, коледжи та університети Європи, Америки та інших континентів.

Кожна людина, яка бажає реалізувати себе в кар'єрі, не уявляє для себе здійснення цієї мети без якісної освіти. Знання – є основою будь-яких починань, їх необхідно здобувати і примножувати протягом усього життя.

Гідною альтернативою традиційної української освіти вже давно стали провідні навчальні заклади за кордоном. Свідомі батьки з самого раннього дитинства готують своїх дітей до вступу в закордонні школи і коледжі. Для цього, як найкраще, підійдуть канікули в Англії, Швейцарії, Канаді, США та інших країнах. На сьогоднішній день існує думка, що освіта за кордоном - це розкіш. Насправді навчання за кордоном може дозволити майже кожен студент.

 

В офісі освітньої компанії "British Educational Company" Вам підберуть навчальний заклад, який буде відповідати всім Вашим вимогам, побажанням і можливостям.

Головне, що потрібно від Вас - це Ваше бажання і прагнення отримати диплом зарубіжного вузу, коледжу, або школи, а також Ваші знання і таланти. Важливо чітко бачити мету і впевнено рухатися в обраному напрямку.

Цінність освіти за кордоном в отриманні не тільки теоретичних знань, але й практичних навичок. Студенти спілкуються з викладачами-практиками, в академічних планах зарубіжних вузів передбачаються стажування, часто оплачувані, під час яких студенти на практиці застосовують отримані під час навчання знання.

Канікули, мовні курси, середня та вища освіта за кордоном

Для Вас широкий вибір освітніх програм:

 • Канікулярні програми для дітей
 • Спортивні табори для школярів
 • Мовні курси для студентів
 • Програми вивчення іноземної мови для всієї родини
 • Home Tuition – вивчення іноземної мови та проживання вдома у викладача
 • Середня освіта в приватних школах та коледжах
 • Підготовка до міжнародних екзаменів TOEFL, IELTS, TestDaF, DELE та інші
 • Підготовка до університетів (foundation, A-level)
 • Вища освіта (бакалавриат, магістратура)
 • Бізнес програми для ділових людей
 • English for executives
 • MBA та Pre-MBA

Детальну інформацію про освіту за кордоном можна отримати в офісах компанії:

м. Дніпропетровськ, вул. Шевченка, 39

 

 

 Имя
Контактный номер телефона:
Адрес e-mail:
Сообщение:
*Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам.

Заказ обратного звонка возможен круглосуточно. Менеджер перезвонит Вам с 10:00 до 19:00 по киевскому времени
Имя
Контактный номер телефона:
Укажите дату звонка:
Укажите время звонка :
*Ваши данные никогда не будут переданы 3-м лицам.

Образование за рубежом Днепропетровск, Киев, Донецк, Запорожье, Павлоград, Кривой Рог, обучение за границей, учеба в Европе
 
Все материалы, размещенные на сайте компании BEC Dnepropetrovsk, защищены авторским правом. Запрещается копирование информации, полное либо частичное, без письменного согласия BEC Dnepropetrovsk. Использование материалов данного сайта не допускается.